Протипожежні двері

Протипожежні двері від виробника Teplidveri

Для посилення безпеки та забезпечення жаростійкості двері, споживачі все частіше вибирають металеві протипожежні двері, які виготовляються з вогнетривких матеріалів високої якості. Такі вироби користуються сьогодні чималим попитом серед покупців України, оскільки в нинішній час почастішали випадки раптового займання старої проводки або поширення полум'я від умисного підпалу. Дана конструкція здатна утримати загоряння приміщення ззовні, що дає час на локалізацію та повне усунення вогню.

Компанія Теплі двері здійснює продаж якісних полотен, виконаних з протипожежних матеріалів. Пожежостійкі конструкції користуються особливим попитом серед споживачів України завдяки основним позитивним якостям виробів:

 • Висока міцність;
 • Пожежна безпека;
 • Стійкість до вогкості, корозії;
 • Використання зносостійких вогнетривких матеріалів у виробництві;
 • Привабливий дизайн;
 • Простота догляду та монтажу;
 • Невисокі ціни на протипожежні двері;
 • Тривалий термін служби;

Якщо ви хочете купити двері протипожежні вже зараз, але у вас виникли або залишилися додаткові питання, ви можете задати їх консультантам інтернет-магазину в телефонному режимі. Наші оператори нададуть максимум інформації та допоможуть вибрати товар, відповідно до ваших індивідуальних вимог.

Ціни на протипожежні двері

Постійні покупці інтернет-магазину Теплі двері віддають перевагу нашій продукції, оскільки сертифіковані протипожежні двері мають такі якісні характеристики:

 • Товста рама для додання конструкції особливої ​​міцності;
 • Вогнестійке наповнення полотна, що перешкоджає проникненню полум'я та диму, який часто стає причиною задухи;
 • Теплоізоляційні матеріали, що заповнюють полотно з листового металу;
 • Поріг для максимального перешкоди вогню;
 • Ущільнювачі, розташовані по всьому периметру двері;

Всі перераховані вище переваги стають основними критеріями вибору подібних протипожежних конструкцій для безпеки мешканців. Якщо вас зацікавила конкретна модель або ви потребуєте допомоги консультанта, наші менеджери зобов'язуються підібрати оптимальний товар.

Де можна купити дешеві вогнетривкі двері з доставкою

Наша компанія-виробник займається виробництвом та продажем недорогих полотен для квартир, приватних будинків, офісних та промислових приміщень з гарантією та сертифікатами якості. Асортимент фірми дозволяє провести порівняльний аналіз продукції завдяки докладним описам в каталозі. Це дозволить недорого придбати якісні конструкції, з урахуванням індивідуальних вимог та фінансових можливостей, так як ми пропонуємо найвигідніші ціни на протипожежні двері у Львові та інших регіонах країни.


⏩ Чим особливі Протипожежні двері з нашого магазину?

⭐ Компанія "Teplidveri" співпрацює з кращими виробниками фурнітури, термоплівки, фарби та ін. комплектуючих, тому усі вироби максимально якісні та практичні. Завдяки роботі наших дизайнерів за період існування розроблено понад 300 моделей вхідних дверей. Також є можливість виготовляти наші вироби за індивідуальним дизайном та конструктивом.

⏩ Скільки часу потрібно чекати на виготовлення дверей?

⏰ Термін виробництва від дати замовлення в середньому становить 21 робочий день (в залежності від складності завдання).

⏩ Скільки коштує доставка дверей по Україні?

🚚 Завдяки тісній співпраці з національними перевізниками, компанія «Теплі Двері» має можливість здійснювати доставку свого продукту до населеного пункту клієнта абсолютно безкоштовно (за умови наявності відділення "Нової пошти" або "Ін-тайм").

⏩ Чи надаєте Ви гарантію на свої вироби?

📆 Так, гарантійний термін експлуатації всіх дверей виробництва компанії "Теплі двері" становить - 12 місяців з моменту доставки їх покупцеві. Наша компанія гарантує, що придбані у нас двері, зберігатимуть чудовий зовнішній вигляд та свої функціональні властивості, за умови дотримання всіх правил монтажу та експлуатації.

svg scroll top