Дашок

Задати питання

Металевий збірний дашок використовується в житловому будівництві і захищає Ваші двері, вікна або балкон від атмосферних опадів та впливу прямих сонячних променів. Крім того, дашок служить оригінальною прикрасою і прекрасним доповненням фасаду Вашого будинку.

Що дуже важливо, дана конструкція виготовлена з міцного металу, який витримає більше 100кг/м2 снігового та 50кг/м2 вітрового навантаження, також має спеціальний жолоб для водовідведення. Збірний дашок настільки простий в монтажі, що час самостійної збірки займе не більше 30 хв. (вся конструкція скріплюється болтами) і Ви легко здійсните монтаж Вашого нового дашка.

  • Ширина - 1,5м-2м, глибина - 1м-1,5м.
  • Покриття - полікарбонат монолітний 3мм ( прозорий, світло коричневий або темнокоричневий колір ).
  • Каркас – метал 3мм (пофарбований в бронзовий або темно сірий колір) 

 

Модель 1

Модель 2

Модель 3

Збірний металевий дашок, з монолітним полікарбонатом 3 мм. під ключ.

Розмір Вартість
1500 мм х 1000 мм 4400 грн.
2050 мм х 1000 мм 5700 грн.
2050 мм х 1500 мм 8400 грн.

 


⏩ Чим особливі з нашого магазину?

⭐ Компанія "Teplidveri" співпрацює з кращими виробниками фурнітури, термоплівки, фарби та ін. комплектуючих, тому усі вироби максимально якісні та практичні. Завдяки роботі наших дизайнерів за період існування розроблено понад 300 моделей вхідних дверей. Також є можливість виготовляти наші вироби за індивідуальним дизайном та конструктивом.

⏩ Скільки часу потрібно чекати на виготовлення дверей?

⏰ Термін виробництва від дати замовлення в середньому становить 21 робочий день (в залежності від складності завдання).

⏩ Скільки коштує доставка дверей по Україні?

🚚 Завдяки тісній співпраці з національними перевізниками, компанія «Теплі Двері» має можливість здійснювати доставку свого продукту до населеного пункту клієнта абсолютно безкоштовно (за умови наявності відділення "Нової пошти" або "Ін-тайм").

⏩ Чи надаєте Ви гарантію на свої вироби?

📆 Так, гарантійний термін експлуатації всіх дверей виробництва компанії "Теплі двері" становить - 12 місяців з моменту доставки їх покупцеві. Наша компанія гарантує, що придбані у нас двері, зберігатимуть чудовий зовнішній вигляд та свої функціональні властивості, за умови дотримання всіх правил монтажу та експлуатації.

svg scroll top